• Český rekord - 72 hodin non-stop

• píšou o nás ...
  • Sponzoři
    Mistrovství ČR 2011 - junioři (Olomouc)

Dne 4.2 - 6.2 proběhlo v krásném areálu squashového centra v Olomouci Mistrovství české republiky ve squashi juniorů.

Squashovou školu Podbořany reprezentovali:

Marek Koutník .. kategorie B13 a B15
    Daniela Štréblová ..kategorie G15 a G17
    Filip Richtárech .. kategorie B15 a b17

Všichni tři měli možnost dosáhnout na stupínky vítězů a tak jsme se moc těšili na turnaj.

Marek Koutník
    Ve své kategori v semifinále narazil na dobrého známého Viktora Byrtuse z Brna, kterého famózně porazil v loňském finále. Možná tento fakt byl nakonec tou největší překážkou, kterou měl Marek překonat a tak po velmi kvalitním výkonu podlehl 1:3.
    V nedělním utkání o 3. místo narazil na současnou jedničku Davida Zemana z Prahy, který roli favorita potvrdil a tak Marek skončil na krásném 4. místě.
    V kategorii B15 Marek skončil na 13. místě. Tuto kategorii hrál Marek s vědomím, že pro něho není podstatné umístění, ale získané skušenosti a body.

Daniela Štréblová
    Daniela byla nasazená jako 4. hráčka. Svou pozici mohla vylepšit v posledním zápase o 3. místo, kdy do prvního setu nastoupila velmi dobře. Bohužel tento zápasu neudržela a tak  potvrdila svou pozici 4. nasazené hráčky a skončila rovněž na velmi pěkném 4. místě.
    Daniele se dařilo rovněž v kategorii G17, kde dosáhla na velmi pěkné 9. místo.

Filip Richtárech
    Filip se v loňském roce trápil se zraněním, letos byl v pořádku. A protože poslední turnaje napovídali o dobrém rozehrání, očekávali jsme dobrý výsledek. Bohužel Filip neprošel přes dobrého známého Patrika Pelecha a po prohraném zápase ve čtvrtfinále, bylo nejlepší možné místo 5 místo. Filip se z prohry rychle oklepal, oba zápasy vyhrál a skončil nakonec na pěkném 5. místě.
    V Kategorii B17 Filip skončil na 10. místě, po dramatickém zápase s Markem Lapáčkem, kterému podlehl 2:3.

Rodiče, trenéři (navštívil nás Martin Takácz) i samotní hráči se shodli na tom, že turnaj byl velice pěkný, k vidění byli perfektní výkony. Těšíme se na další sportovní setkání a úspěchy našich sportovců.

Našim zástupcům děkujeme a blahopřejeme!