Úvodní strana Turnaje Žebříček Aktuality Kontakt
Členství
 • podmínky členství

 • seznam členů
 • Squashová škola
 • squash školička

 • trenéři
 • III. Liga
  Amatérská liga
  Squasharéna
 • Poradenství

 • Reklamní plochy

 • Provozní řád

 • Testovací centrum
 • Fotogalerie
  Pravidla squashe
  Učebnice squashe
 • O squashi
 • Desatero squashe
  Odkazy
  Návštěvní kniha
  Rezervace
  Ceník
  Squashový maratón
 • Český rekord - 72 hodin non-stop

 • píšou o nás ...
 • Sponzoři
  Mistrovství české republiky ve squashi 2010 – junioři

  Dne 5.2. – 7.2. se v Brně konalo mistrovství české republiky juniorů ve squashi. Naši  squashovou školu reperezntovali 3 zástupci .. Marek Koutník (10), Filip Richtárech (13) a Daniela Štréblová (13). Marek hrál B11 a B13, Filip B15 a Daniela skupinu G15 a G17.

  Velké naděje jsme vkládali do Marka Koutníka, který patří v kategorii B11 mezi favority.  > Pátek 5.2.
  V hlavní kategorii B11 Marek vyhrál oba zápasy.
  V kategorii  B13 hrál Marek první zápas s nasazenou čtyřkou Hanzelkou a protože ho nedávno porazil 3:0, věřili jsme že je šance tento výkon opakovat. Po velmi vyrovnaném zápase Marek skutečně vyhrál 3:2 a dá se říci, že se v kategorii B13 zrozdilo první překvapení .. pro nás velmi příjemné ;-)

  Daniela hrála celkem 3 zápasy. Ve své kategorii G15 první zápas prohrála, ve druhém vyhrála a bylo jasné, že bude dohrávat o velmi pěkné 9.-12. místo.  První zápas Filip vyhrál a ve druhém hrál s nasazenou jedničkou, Janem Rybou. Honza je jednička nejen u nás, ale i v Evropě, takže bylo jasné, že si kluci mohou pouze dobře zahrát, skóre skončilo 0:3 pro Honzu Rybu. A protože i Vítek Lipovský prohrál s Janem Fialou, čekal v sobotu tyto dva společný zápas o 5-8. místo.  > Sobota 6.2.
  Marek hrál v kategorii B11 semifinále, kde jsme věřili v jeho výhru. Marek nezklamal a výhrou 3:0 nad Matoušem Sochůrkem si připravil své první finále!
  V Kategorii B15 první zápas prohrál, druhý vyhrál a v neděli ho čekal zápas o 5. místo.  Filip odpoledne nastoupil do zápasu s Vítkem Lipovským. Oba začali velmi nejistě a po střídavých lepších a horších výkonech vedl Filip 2:0 na sety. Což se zdálo být příjemné, bohužel třetí set se vůbec nepovedl. Ani čtvrtý a pátý set nebyl z pohledu Filipa přesvědčivý a tak nakonec prohrál 2:3.

  Daniele se podařilo vyhrát zápas jak ve své, tak ve vyšší kategorii G17. Od pátku Daniela hrála lépe, uvolněněji. Věřili jsme, že i poslední zápasy v neděli se podaří.
   
  > Neděle 7.2.
  Na na neděli jsme se těšili moc. Čekali nás zápasy o umístění a vrchol, kterým bylo  finále B11 v podání Marka!  Marek B15 .. o 5. místo
  Marek odehrál celý zápas velmi dobře. Podání, hra dozadu, kraťasy, voleje .. Jediné, co nešlo byly bousty (dva ze dvou zkazil ;-)). Vyhrál 3:0, obsadil krásné 5. místo a jeho hra byla velkým příslibem pro finále B11.

  Daniela G15 .. o 9. místo
  Zápas o 13. místo soupeřka scrachovala, takže Danielu čekal pouze zápas o místo 9. Přestože Daniela odehrála pravděpodobně svůj nejlepší výkon za 3 dny, na soupeřku nestačila a ta jí nakonec 0:3 porazila. Daniele přesto k 10. místu gratulujeme!

  Filip B15 .. o 7. místo
  Filip hrál v době, kdy paralelně probíhalo Markovo Finále, takže se snažil svůj zápas odehrát rychle, aby mohl podpořit Marka. Strategie úplně nevyšla, když svůj první set prohrál. Srovnal ruku i hlavu a další 3 sety vyhrál. Celkově skončil na pro nás ne příliš uspokojivém 7. místě. I Filipovi za jeho snahu děkujeme!

  Marek B11 .. finále
  Finále hrál Marek se svým dobrým známým, Vikorem Byrtusem, který ho vloni porazil 3:2. Marek si před zápasem věřil a na zápas se moc těšil.
  Od prvního míčku bylo patrné, jak moc chce a jak moc si věří. Údery měly razanci, délku, volba byla téměř bezchybná, soupeře Marek vyháněl prakticky do všech rohů. Díky tomuto soustředěnému a především kvalitnímu výkonu

  Marek 3:1 vyhrál a stal se tak mistrem republiky v kategorii B11 pro rok 2010!   

  O významném úspěchů našich juniorů informoval též deník Lučan.


  Související odkazy:
  trenéři
  squash školička

  © 2019 Squash Club - Podbořany Design & redakční systém: © 2019 Studio PRIMA Podbořany