• píšou o nás ...
  • Sponzoři
    Squashov kola opt sbr spchy ..

Squashová škola opět sbírá úspěchy ..

Dne 5.12-6.12 probíhal v Praze mistrovský turnaj kategorie B, kde nás zastupovali Marek (B11), Daniela (G15) a Filip (B15).

Marek (B11)
    Marek hrál v neděli, v kategorii B13, tedy o jednu věkovou kategorii výše. Odehrál celkem 3 zápasy a zajímavostí může být skutečnost, že první a třetí zápas hrál s bratry Sochůrkovými (Martinem a Matoušem), kdy oba shodně porazil 3:1 a obsadil celkově vynikající 1. místo.

Daniela (G15)
    Také Daniela hrála o kategorii výše, tedy G17. Hráček se sešlo pouze 5, tedy se hrála skupina každý s každým. Daniela vyhrála 3 zápasy, v posledním zápasa podlehla Evě Vedralové 0:3 a tím celkově obsadila pěkné druhé místo.

Filip (B15)
    Filip měl velkou smůlu, když si 2. záři zlomil nohu a 3 měsíce byl bez squashe. O to více se těšil na svůj první turnaj.
    Filip odehrál 4  zápasy, první dva byly jednoznačně v jeho režii (3:0, 3:0), třetí si zkomlikoval, kdy do poslední chvíle nebylo jasné, jestli zápas dopadne v jeho prospěch (3:2, v pátém setu 12:10). Na finále jsme se těšili moc, protože nás čekal zápas s Honzou Fialou, se  kterým máme záporné skóre.
    Filip vstoupil opatrně a poměrně rychle prohrával 0:2 a nezbývalo, než začít hrát naplno, bez zadních vrátek. Filip se skutečně do hry vrátil a přesto,  že v dalších třech setech vždy prohrával, dokázal udržet nervy na uzdě a nakonec vyhrál pátý set 16:14.

Na fotce zleva Jan Fiala, Filip Richtárech, Jakub Borovský

Všem našim borcům gratulujeme a přejeme úspěch na turnaji A, který se koná 12-13.12 v Praze.